Ptujčan.si

Domov Forumi Koalicija 2015-2018 Ureditev kompleksa Turnišče Obetavnejše napovedi

Pregleduje 0 odgovor na temo
  • Avtor
    Prispevki
    • #662
      Samo M. Strelec
      Keymaster

      Podžupan Gorazd Orešek je pred dnevi objavil na svojem FB profilu, da se bodo določene stvari preselile v park Turnišče.

      Sam sem ravnokar (na)pisal nekakšno “slovo od poletja 2016” in tako v svoj članek vključil tudi podžupanovo napoved.

      Tukaj link na moj članek:
      http://www.facebook.com/notes/grad-turnišče/86-poletje-počasi-odhaja-a-se-že-veselim-prihodnjega-ker-/1107197526035581

      Torej:
      Videti je, da se bodo stvari prihodnje poletje bistveno premaknile naprej.
      Vse, kar navaja podžupan, bo ogromen napredek.
      Če se doda še to, kar bo, upam, pripravil spet Iztok Pohorec, če se uresniči še kaj z “mojega seznama predlogov” in predvsem, če se bodo pojaviljali še podobni kalibri, kot je znanec P., potem se bo počasi tudi že kaj videlo.

      Kakorkoli:
      Videti je, da ta koalicijsko usklajena točka napreduje, se premika in upati je, da bo ob koncu mandata sedanjega mestnega vodstva, ena od tistih 12-ih koalicijskih zavez, kjer bo moč pokazati pomemben napredek od prejšnjega stanja.

      Še je nekaj časa.

Pregleduje 0 odgovor na temo
  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.